אודות

ברוכים הבאים לאתר אוממו!
האתר מוקדש לתרבות האינטרנט, חדשות טכנולוגיה וידיעות בידור ותרבות שמוגשות לצד מוזיקה אלטרנטיבית המשודרת 24 שעות ברדיו שלנו.

איך מתעדכנים בתוכן שלכם?
אתם מוזמנים להצטרף לפייסבוק שלנו כדי להשאר מעודכנים. אם אתם מאלה שחובבים את הטוויטר, תוכלו לעשות את זה כאן. אם אתם מרגישים מיושנים, תוכלו גם להצטרף לעדכונים ישירות למייל או דרך ה-RSS שלנו.

איך מקשיבים לרדיו שלכם?
לוחצים כאן כדי להקשיב דרך הנגן שלנו.

מי שמחבב האזנה דרך ה-Windows Media Player, ילחץ כאן ומי שהחליט שהוא מופרע ורוצה להקשיב דרך iTunes, Winamp או VLC ילחץ כאן.
משתמשי iPod, iPhone ו-iPad יכולים למצוא את האפליקציה שלנו כאן. משתמשי אנדרואיד יבואו לכאן והמסכנים עם בלקברי ינוחמו באפליקציה שלנו כאן.

יש שמועה שיש לכם אתר בינלאומי?
נכון, אבל הוא בתהליכי בנייה כבר שנים בוטל. במקום זה עברנו לתרגום אוטומטי של כל הפוסטים, אותם תוכלו למצוא בכתובת Omemo.us.

מי כותב פה את הכל?
אסף, כלומר אני.

מתי התחיל כל העניין הזה?
ב-29 בנובמבר 2004 הונחה אבן הפינה. ב-1 בינואר 2006 עלינו לאוויר עם השיר "What's The Frequency, Kenneth?" ואז הלכנו הביתה.

מה זה בכלל "אוממו"?
בשנת 1908 גילו מדענים כי ישנו טעם חמישי. מלבד מר, מלוח, חמוץ ומתוק, קיים טעם נוסף בשם "אומאמי" שקצת קשה לאפיין אותו. איך תגדירו טעם של קטשופ? בד"כ יהיה קשה לסווג אותו כמתוק או מלוח ולכן היפנים המציאו את מושג האומאמי ("טעים" ביפנית) – טעם קשה להגדרה אבל טעים. זה בדיוק מה שהטעם של האינטרנט בשבילנו – משהו לא כל כך מוגדר, אבל עדיין נעים לעיכול. בגלל שרצינו שהשם של האתר יהיה קריא גם מימין וגם משמאל, עיברתנו מעט את השם ולהלן: "Omemo".

יש לי רעיון גאוני\שאלה חשובה. איך יוצרים קשר?
ממש כאן או באמצעות המייל בכתובת omemoradio בג'ימייל.