אנה ניקול סמית’ הלכה לעולמה

אנה דווקא כן גומרת
אנה דווקא כן גומרת
אנה ניקול סמית, השפנפנה של פלייבוי בעלת החזה הענק, שהספיקה גם להתאלמן מעשיר בן 89 וגם לאבד ילד, מתה ביום חמישי אחרי שהתמוטטה במלון בפלורידה.

עורך דינה מסר שסמית, בת ה-39, התמוטטה במלון שבבעלות הארד-רוק קפה. היא הובהלה לבית החולים בהוליווד ואפילו קיבלה משומר הראש הנשמה במקום.

נשיא המלון מייקל בלום אמר ש”נראה שהיא הייתה במצוקה”. הוא הוסיף כי אחותה צלצלה למלון ב-13:30 להזעיק עזרה. אנשי האבטחה של המלון וצוות רפואי הגיעו כחמש דקות לאחר מכן, הם אלה שקראו לצוותי ההצלה וכיבוי האש. סמית נלקחה לבית-החולים ב-14:10, והתפגרותה הוכרזה רשמית קצת לפני 16:00.


הדיווח הראשוני ב-Fox News

סמית החלה את דרכה בהופעה בצהובונים ובמגזין פלייבוי. ב-1994 היא התחתנה עם איל נפט בן 89 שמת במסתוריות אחרי שנה, והאלמנה הצעירה החלה מאבק משפטי ממושך על הכסף של סבאל’ה (400 מיליון דולר) עם “בנה החורג”, עד שגם הוא עבר לעולם שכולו טוב בשנה שעברה כשהוא בן 67.

גם בנה מנישואיה הראשונים התחבר לתחביב המשפחתי ומת בגיל 20 מערבוב קטלני של סמים בזמן שביקר את אנה בבית-חולים אחרי שילדה בת שאף אחד לא באמת יודע מי האבא שלה. מערכת חדשות אוממו מוסרת לתינוקת בהצלחה בחיים.