כוכב יוטיוב קיבל תוכנית טלוויזיה

כריס קרוקר
כריס קרוקר

מעריץ שרוף של בריטני ספירס שהעלה וידאו של עצמו ל-YouTube יככב בתוכנית טלוויזיה משלו. הוידאו “Leave Britney Alone” בכיכובו של כריס קרוקר בן ה-19, זכה כבר בלמעלה מ-26 מיליון צפיות, מה שהפך אותו לכוכב YouTube וסנסציית אינטרנט.

בקטע הוידאו בן שתי הדקות מגונן קרוקר בקול חנוק על הופעתה הכושלת של אלילתו בטקס פרסי MTV בעוד דמעות שוטפות את המסקרה השחורה מעיניו. לפי דיווחים של סוכנות הידיעות ההוליוודית “Variety”, חברת ההפקות Blue Productions פנתה אל הבחור בנוגע לפיתוח תוכנית בכיכובו שתהיה, איך לא, מז’אנר הריאליטי.

כריס קרוקר, ששמו האמיתי לא ידוע, נולד בדצמבר 1987 ומתגורר בבית סבו וסבתו בעיירה קטנה במדינת טנסי. בחודשים האחרונים הוא העלה מספר רב של סרטים וטקסטים לעמודים שלו ב-MySpace ו-YouTube, בהם הוא נראה נושא מונולוגים, שר ורוקד על חייו כנער הומוסקסואל מתבגר תוך כדי שהוא מתחייס לכל נושא בעולם, מ”איידס ועד שיער ערווה”. לטענתו הוא נאלץ להשתמש בכינוי בשל איומים על חייו של הומופובים שהתייחסו למעשיו וצורת התנהגותו במקום מגוריו השמרני, שרוב תושביו הם נוצרים אדוקים. באחד הראיונות סיפר כי כאשר סבתו גילתה שהוא הומו, “היא דרשה שאלך למגרש שדים”. בראיון אחר סיפר כי “יש רק מקום אחד באיזור בו אני חי שאתה יכול להיות הומו גאה, וזה המיטה שלי. אין לנו כאן גאווה וקשת בענן, אבל יש לנו את MySpace”.


כריס קרוקר בהופעת חייו

החל מדצמבר 2006, פירסם קרוקר כשישים קטעי וידאו, כולם יחדיו זכו לכמיליון צפיות. עד ה-11 בספטמבר, אז הועלה קטע הוידאו המפורסם שהוקלט אחרי הופעתה הכושלת של בריטני בטקס פרסי ה-MTV בלאס וגאס. מה שהיה אמור לסמן את הקאמבק של נערת הבייבי-בייבי, הפך להתרסקות תקשורתית שנקשרו אליה שערוריות השתכרות לפני ההופעה, בכי לאחר ההופעה וקטילה כללית על התזוזה, הליפסינק והמראה של גב’ ספירס.

בוידאו נראה כריס קרוקר שהוא ממרר בבכי מול כל שונאיה של בריטני: “השיר שלה נקרא Gimme More, בגלל שכל מה שאתם רוצים ממנה הוא עוד, עוד, עוד, עוד! יש לכם מזל שהיא בכלל הופיעה בשבילכם, נבלות!”. מאז עליית הוידאו ל-YouTube הספיק קרוקר להופיע כבר ב-CNN, Fox News, MSNBC והתוכנית של האוורד סטרן.

בשיאו הגיע הקטע למקום ה-4 במצעד הוידאויים הנצפים ביותר ביוטיוב בכל הזמנים, עם יותר מ-120,000 תגובות וכ-85 תגובות וידאו. הדף של כריס ב-MySpace נצפה יותר מ-3 מיליון פעמים.

“אני מרגיש כאילו אני נמצא בתוך סופה, אני מרגיש שאני מקבל יותר חשיפה מבריטני”, אמר קרוקר למגזין האינטרנט “סלון”. שמועות שכבר צצו באינטרנט מספרות שהתוכנית החדשה תלווה את קרוקר בשלב בו הוא עוזב את הבית ועובר לגור בדירת חלומות בעיר הגדולה עם חבורת דראג קווינס.