דיסני שידרה סרט פורנו

חברת הכבלים האמריקאית “קומקאסט” חוקרת תקרית במהלכה שודר קטע מסרט פורנו בערוץ דיסני. ביום שלישי בתחילת החודש, בשעה 9:30 בבוקר, אמורה הייתה להופיע התוכנית עתירת הרייטינג “Handy Manny”. לאחר שידור הפתיח, הופיע לפתע קטע מסרט פורנו למשך מספר שניות.

בת הים קטנה, אבל מבינה עניין
בת הים קטנה, אבל מבינה עניין

אחד מלקוחות הערוץ, פול דאנולווי, אמר ל”ניו יורק דיילי ניוז”: “לפתע ראיתי גבר ואישה שעושים את מה שהם עושים. זה היה בעירום מלא, וזה היה מגעיל. אנחנו עושים כל מה שאפשר כדי להגן על הילדים שלנו מהטלוויזיה, ופתאום משדרים לנו את זה בערוץ שמיועד לילדים”.

דיסני, שחברת “קומקאסט” מפעילה עבורה את הערוץ, פנתה לחברה בדרישה לנקוט באמצעים כדי שתקרית מסוג זה לא תחזור לעולם. “קומקאסט” לקחה על עצמה את האחריות המלאה וכרגע מחפשים את הטכנאי המשועמם שהושפע יותר מדי מ”מועדון קרב”.


החינגה של דיסני

זאת ממש לא הפעם הראשונה שדיסני מסתבכת בענייני פורנו. כבר בכרזה של “בת הים הקטנה”, ניתן היה להבחין באיבר מין זכרי המתנשא בארמון המצולות.

בחודש אוקטובר האחרון הסתבכה דיסני עם קלטת חובבים שצולמה מאחורי הקלעים בזמן ההמתנה לתהלוכת הבובות המסורתית של יורודיסני. בקלטת נראה גופי שהוא עושה את מיני מאוס במה שהתקשורת כינתה “אורגיית עכברים”. מאוחר יותר הודיעה חברת דיסני כי “האיזור בו צולמה הקלטת לא נגיש לקהל, וכל המעורבים באירוע הועזבו מתפקידם”.