סבאל’ה חי בסרט

השחקן ביל מארי (“אבודים בטוקיו”, “לקום אתמול בבוקר”) גרם ללא מעט בלגן בעיירה סקוטית קטנה. העיתון המקומי מדווח כי השחקן הצטרף לקבוצת סטודנטים סקנדינבים, בילה איתם במסיבה אל תוך הלילה ואפילו עזר לשטוף את הכלים (לידיעת מחפשי השותפים).

מכסחי הכלים
מכסחי הכלים
בסרט “אבודים בטוקיו” משחק מארי את דמותו של שחקן בודד ומזדקן המצטרף לאמריקאית צעירה ומבלה איתה את שארית ימיו.

בתחילת השבוע, במה שנראה כבילבול של מציאות ודמיון בראשו של ביל, התחבר השחקן בן ה-56 עם ליקה סטאוונף, נורווגית חטובה בת 22, שהזמינה אותו למסיבה שנערכה בבית חבריה. “אף אחד לא האמין שזה באמת ביל מארי”, אמרה הצעירה בראיון ל-CNN, “הוא התנהג בדיוק כמו הדמות שלו ב”אבודים בטוקיו”. העיתון המקומי מדווח כי השניים נפגשו בבר מקומי, שם בילה השחקן אחרי משחק גולף עם כמה מחבריו הסקוטים.

כשהגיעו הנורווגית וההוא מ”מכסחי השדים” לדירת החברים, הם גילו כי לא נשארו כוסות נקיות כדי להשקות את השחקן. אולם לדברי הנוכחים, מיסטר מארי שמח לדפוק וודקות מכוס קפה ואפילו התנדב לעזור בשטיפת הכלים.
החדשות על נוכחותו של השחקן במסיבה התפשטו במהירות ברחבי העיר המנומנמת ועשרות בלונדיניות ובלונדינים החלו להופיע בדירה הקטנה והחברותית.

לדברי החוגגים, מיסטר מארי התמנגל כמו שצריך עם שאר האורחים, חימם שאריות פסטה לטובת החבר’ה במנצ’יז ולא הפסיק להצחיק את שאר השיכורים במסיבה. כעבור מספר שעות הוא החליט שהספיק לו ונעלם מהאירוע. ואז הופיעו כותרות הסיום.