התגלתה קלטת סקס של מרילין מונרו

מרילין על הקיר
מרילין על הקיר

קלטת סקס של מרלין מונרו, שהייתה מסווגת עמוק בתוך מרתפי ה-FBI, וככל הנראה צולמה בשנות ה-50, נמכרה לאיש עסקים ניו-יורקי בסכום של 1.5 מיליון דולרים.

הקטע בן 15 הדקות מראה את מרילין מונרו כשהיא על ברכיה ומבצעת מין אוראלי בגבר לא יודע. כשהקלטת, שצולמה ב-16mm, צצה לראשונה בשנות ה-60, ניסה ג’יי אדגר הובר להוכיח ללא הצלחה כי הגבר המצולם הוא ג’ון קנדי או רוברט קנדי. פרצופו של הגבר נמצא ממש מעט לחוץ לטווח הצילום אבל הגבר עצמו לא זז, מה שכנראה מצביע על העובדה שידע על קיומה של המצלמה.

הדוח על מרילין מונרו
הדוח על מרילין מונרו

מסמכי ה-FBI, ששוחררו לציבור רק לאחרונה, מגלים כי ג’ו דימאג’יו, כוכב הבייסבול ובעלה של מרילין, הציע בעבר סכום של 25,000 דולרים עבור הקלטת.

קאיה מורגן, אוסף מזכרות ידוע, גילה את המצאותו של הסרט בזמן שערך מחקר לדוקומנטרי על חייה של מרילין מונרו. קאיה אף תיווך במהלכי המשא ומתן של העיסקה.

מורגן סיפר לכתב אוממו: “אתה רואה ישר שמדובר במרילין מונרו, זה לא בעיה לזהות את השומה המפורסמת”. הוא הוסיף כי ה-FBI אמנם החרים את הקלטת המקורית, אבל לא לפני שהמלשין המשטרתי עשה עותק לעצמו. בנו של המלשין הוא זה שהחליט למכור את הקלטת הלוהטת.


האפי בירזדיי, מיסטר פריזדנט

“היא מחייכת, מקסימה את הבחור ובעיקר מאוד זוהרת”, סיפר מרוגן בלהט, “לאחר 15 דקות היא לפתע זזה מחוץ לטווח המצלמה והסרט נעצר”.

מרילין עצמה לא מסתכלת למצלמה בשום שלב של הסרט. מצד שני, היא כנראה ידעה בוודאות כי היא מצולמת. המצלמות בשנות ה-50 היו מסורבלות להפעלה ורועשות באופן מיוחד.

אם אתם כבר התחלתם לתור בגוגל אחר הקלטת הלוהטת, כדאי שתחכו עוד קצת. איש העסקים הניו-יורקי הצהיר כי הוא מתכוון להשאיר את הקלטת הרחק מעיני הציבור ולהשאיר אותה קבורה בעבר של מונרו.

“נראה לי שהוא מתכוון לשמור את זה אצלו ולנעול את זה בכספת”, סיפר מורגן, “הוא אמר: ‘אני לא מתכוון לעשות ממנה פריס הילטון ולא מתכוון למכור את החומר לגורם נוסף, מתוך כבוד למרילין'”.