קלטת הסקס של תחרות מיס עולם

שתיים מהמשתתפות בקלטת הסקס של תחרות מיס עולם
שתיים מהמשתתפות בקלטת הסקס של תחרות מיס עולם

הירוקו מימה, מי שנבחרה כנציגת יפן לתחרות מיס עולם 2008 ו-אניה היונג-צ’י, נציגת טרינידד וטובאגו לאותה תחרות בדיוק, נמצאות בשעות האחרונות במרכזו של סקנדל עולמי המציף את האינטרנט.

מדובר בקטע מחרמן במיוחד, בן קצת מעל 5 וחצי דקות, שצולם ע”י טלפון סלולרי ובו מופיעות הירוקו ו-אניה כשהן מקיימות יחסי מין עם בחור בשם וויט, מי שהיה חברה של אניה בשנת 2008 וגם, לתאוות כולנו, קצת אחת עם השניה.

למרות שאף אחת מהבנות לא זכתה בתואר שקרוב אפילו למיס עולם, החברה המפיקה את התחרות הססגונית, שמופעלת תחת עינו הפקוחה של דונאלד טראמפ, נמצאת במרכזה של דילמת יחסי ציבור רצינית. בעוד התחרות מנסה לקדם את המתחרות בתור יפהפיות, מוכשרות וחכמות, אין ספק שלמעשה מדובר בחבורה של בנות חרמניות שצריכות לספק את צרכיהן בדיוק כמו כל אחד מאיתנו.

כמו התמונה למעלה, רק עם לבוש יותר שווה (תמונה מתוך הסרט, באדיבות צלם בר-מזל)
תמונה מתוך הסרט, באדיבות צלם בר-מזל.

הוידאו, שמראה את השלישייה כשהם נמצאים במצב רוח טוב במיוחד (איך לא?), מצטרף לשורה של קטעי סקס “מודלפים” שפשטו בחודש האחרון ברשת האינטרנט. המקרה המפורסם ביותר לאחרונה שייך, כמובן, לקלטת הסקס של קארי פרייג’אן, בלונדינית שווה אך סתומה שזכתה בתואר מיס קליפורניה ושע”פ הדיווחים מככבת בקטע וידאו אישי, ששלחה בעבר לאחד ממכריה, ובו היא מבצעת בעצמה מעשים מגונים. השבוע הדפה פרייג’אן את המגיש לארי קינג כשניסה לברר מהו הסכום שהוצע לה עבור הזכות להפצת אותה קלטת.

ועכשיו, רבותיי ורבותיי, הרגע לו חיכינו – קבלו את הוידאו המדובר.