מוזיקה שקופצים איתה

שדרן רדיו בריטי נמצא תחת מתקפה אחרי ששידר את הלהיט “Jump” של להקת Van Halen במטרה לשכנע אישה שאיימה להתאבד בקפיצה מגשר אוטוסטרדה.

סטיב פנק, שדרן תוכנית הבוקר של תחנת “המהפכה” בתדר 96.2FM ברחבי בריטניה, קיבל בקשה ממאזין לשדר את הלהיט האייטיזי אחרי שהאחרון נתקע בפקקים שנוצרו כאשר כל ארבעת נתיבי אוטוסטרדת M60 נסגרו לתנועה לאחר שהאישה החליטה להתאבד בשעת בוקר מוקדמת.

שדרן רדיו תחת מתקפה (בזמן שידור מהדורת חדשות ביוון).

לטענתו, ניגן השדרן את השיר כדי להביע הזדהות עם הנהגים, שמצידם הגבירו את הווליום. חלפו רגעים בודדים מרגע תחילת השיר עד שהאישה בת ה-30 החליטה לצלול מגובה 10 מטרים. למזלה, היא סבלה מחבלות קלות בלבד.

פול פארמר, מנהל השירות הפסיכולוגי בבריטניה, מסר לכתב אוממו כי “ההחלטה של מר פנק הייתה בטעם רע מאוד. היא מראה על חוסר הבנה וחמלה מצד מכתיבי דעת הקהל במדינתנו”.

בהודעה שהופיעה באתר תחנת הרדיו מסר השדרן הבעייתי כי: “איזור שלם נכנס לכאוס בגלל מעשיה של אישה יחידה ובעייתית. הצטערתי מאוד לשמוע שהאישה החליטה בסופו של דבר לקפוץ מהגשר אבל הוקל לי כשהבנתי שהיא סובלת מפציעות קלות ברדיו. אם, כפי שחלק מהאנשים הציע, האישה באמת קפצה בגלל השיר שהשמעתי, אני חושש שמדובר בחוסר מזל בלבד. בכל מקרה, אני ממש לא מתחרט על מעשיי”.

גם אתם מוזמנים לקפוץ מהמוזיקה של הבוקר ברדיו אוממו, אבל מסיבות אחרות לגמרי, עם תוכנית הניו-וויב שלנו, Ritmorning, כל בוקר מ-10:00 עד 12:00.