שחף עצום תקף מגיש חדשות

שחף מאיים על אוסטרליהציפור חצופה קיבלה מקסימום חשיפה בחדשות הבוקר של הטלוויזיה האוסטרלית כאשר החליטה לחלוף מול עין המצלמה בדיוק בזמן שידור מהדורת החדשות. למרות האירוע הפתאומי, נשארו פניו של המגיש פיטר היצ’נר רציניות לחלוטין, בזמן שהקריא ידיעה על עוד רצח בעולם התחתון.

הסצנה, שנראתה לקוחה מסרט אימה דל-תקציב, נגרמה מהעובדה ששחף בוגר החליט להתייצב מול המצלמה של ערוץ 9 האוסטרלי, שממוקמת בראש מגדל הטלוויזיה של מלבורן, במטרה להעניק לצופים מראה של העיר ממבט הציפור.

שחף מפחיד את הצופים באוסטרליה.

בראיון לתחנת הרדיו של מלבורן, סיפר היצ’נר: “הקראתי את הידיעה, שהייתה סיפור רציני ולפתע הבחנתי במוניטור בראש העצום של השחף. הדבר היחידי שחשבתי עליו היה ‘לעזאזל, השחף חזר!’, מכיוון שכבר לפנות בוקר ראינו אותו מסתובב באיזור המצלמה. בפעם הראשונה, קצת לפני השעה 6:00, הוא הגיע לפתע וניסה לנקר את המצלמה. כל מי שהיה בחדר הבקרה חשב שמדובר בעיניים הכי מפחידות שהוא ראה מימיו. אני בטוח שחלק מצופינו המבוגרים היו בטוחים שהתחנה תחת התקפה של ציפורי ענק”.

זאת לא הפעם הראשונה שכתבי אוממו מדווחים על חיות שנצמדות למצלמות: בשנה שעברה יכלו מנויי ערוץ נאס”א לצפות בעכביש ענק מנסה לאכול מעבורת חלל.