רואה כפול את הנולד

היידי, האופסומית הפוזלת שהפכה לסלבריטי בגרמניה ובקרב קוראי אתר אוממו, נתבקשה ע"י מפיקים בהוליווד להשתתף בתוכנית לקראת טקס האוסקר השנתי שיערך בסוף החודש בלוס אנג'לס.

היידי הפוזלת מסתכלת (בערך) על האוסקרהאופוסומית תעביר את תחזיותיה לגבי הזוכים בפסלונים בשידור חי מגן החיות בליפציג, גרמניה, היישר לתוכניתו של ג'ימי קימל (הסובל ממחלת הנרקולפסיה), שילווה חלק מהידוענים טרם כניסתם לטקס האוסקר. התוכנית תשודר ברשת ABC, בעלת הזכויות לשידור הטקס וכל מה שקשור אליו.

דוברת גן החיות מסרה כי "אנחנו מאושרים מההזדמנות שניתנה להיידי ומקווים שהיא תייצג בכבוד את גן החיות ואת העיר ליפציג כולה". היידי נהפכה לכוכבת ענק בגרמניה לאחר שתמונתה הופיעה בעיתון Bild, העיתון היומי המופץ ביותר באירופה עם קרוב ל-4 מיליון עותקים מדי יום. סיפורה של היידי הפוזלת בת השנתיים וחצי הפך לסנסציה עולמית לאחר שהתקשורת חיפשה תחליף ראוי מאז לכתו בטרם עת של פול התמנון שניבא בהצלחה מרשימה את תוצאות משחקי המונדיאל האחרון, כולל משחק הגמר.

טקס האוסקר ה-83 יתקיים ב-27 באוקטובר באולם קודאק בלוס אנג'לס ועתיד להיות משעמם וכושל מתמיד. הגולשים הישראלים מוזמנים כמדי שנה להעביר את הלילה בצ'אט עירני במיוחד בבלוג המשובח "סימנסקופ" מבית היוצר של יאיר רווה.