מודעה מזוייפת גרמה למעצר

מודעה מזוייפת באתר “Craigslist” שהזמינה משתתפים לסקס קבוצתי הובילה למעצרו של אדם שהגיע לבית הלא נכון וביצע מעשה מגונה בנערה בת 18. הגבר, שנמצא כרגע בתא המעצר, הוא אמנם לא היחידי שהגיב למודעה המזוייפת אבל הוא כן היחידי שבאמת הגיע לבית עצמו.

הצעה שאי אפשר לסרב לה - לחצו להגדלה

במודעה, שנכתבה כביכול ע”י “אמא נשואה בת 40”, נאמר שהיא “מחפשת לממש פנטזיה של סקס קבוצתי”. בנוסף, נרשמה הכתובת המדוייקת, אך המזוייפת, שבה נמצאת האשה.

דובר המשטרה סיפר כי בתוך שעתיים מרגע הפרסום כבר נצפה טור מכוניות מול הבית, עם מקבץ רחב ביותר של גברים, שהורכב מנערים ועד “גבר בן 80 שנראה כמו סנטה קלאוס”.

ע”פ רישומי המשטרה, אחד מהגברים שהגיבו למודעה היה ריצ’רד בן ה-29 מהעיר ניוינגטון בקונטיקט, שעשה את הטעות הפטאלית ובאמת ניגש אל הבית. את הדלת פתחה צעירה בת 18, שלטענתה ניסתה להסביר לו שטעה בכתובת, אבל ריצ’רד התעקש ותפס אותה בחוזקה באחוריה. השוטרים שהגיעו למקום עצרו את ריצ’רד באשמת תקיפה, פריצה, הסגת גבול והתנהגות פרועה.

חוקרי המשטרה מודעים לעובדה שלא מדובר במקרה הראשון של מודעות סקס מזוייפות ב-“Craigslist”. לטענתם רוב המודעות מתפרסמות מאותו מקור והם עדיין נחושים בדעתם למצוא את האחראי ולהאשים אותו בעבירות הונאה.

בכל מקרה, אם אהבתם את הסיפור, תוכלו למצוא מאות מודעות הזויות נוספות מתוך Craiglist במדור ה-“Best Of” של אנשי האתר.