תמונות ראשונות מאתר MTV ישראל

הרבה אנשים צריכים לפחד מההשקה הקרובה של אתר MTV הישראלי. קבוצת ענני תקשורת, שמחזיקה בזיכיון השידור של MTV בארץ, לקחה את חברת ההיי-טק החמה TVinci, שפיתחה את אפליקציית ה-TVBox הגאונית, ובנתה סביבה אתר עשיר בתוכן, מפליא ביכולתו וממכר באדיבותו. האתר החדש הוא כל מה ש-“קשת” היו רוצים להיות, “ערוץ 24” ביקשו להיות, “Bona” חשבו להיות ו-“Shox” יחלמו להיות.

לוגו MTV ישראל
לוגו MTV ישראל

בדרך כלל קשה מאוד להרשים אותנו, אבל הפעם מדובר במוצר מנצח, שלדעתנו עתיד להביא הרבה כבוד לקהילת הווב הישראלית. סוף-סוף הצליחו לשלב רשת חברתית בגווני שיתוף רבים יחד עם עולם וידאו ייחודי שממחיש בצורה ברורה מאוד למה אפשר להתחיל לקפל את הטלוויזיה.

למעשה כל ענייני הוידאו מתבצעים בתוך חלון אחד, ללא צורך בריענון הדף. ישנה אפשרות להקטין כל חלון או למקם אותו בכל מקום שתרצו, ממש כאילו הפעלתם תוכנה על המחשב המקרטע שלכם. חשוב שנציין כי האתר לא דורש להתקין דבר כדי להתחיל להנות מהתכנים, למעט נגן פלאש, שסביר להניח שהתקנתם בשניה שנכנסתם לאינטרנט (אחרת איך תראו את הפרסומות?).

ספריית הוידאו מכילה כרגע 2022 קליפים, מתוכם 262 ישראליים. מחיאות כפיים מגיעות לאתר על שילובם הטבעי של קליפים ישראלים ישנים, כאלה מהימים הטובים של זהו-זה, שעדיין מחפשים את מידת הכבוד שלהם בערוץ 24 ועכשיו זוכים לעדנה בעולם הדיגיטלי. מצד שני, אולי גולת הכותרת של האתר היא מאגר התוכניות המלאות מערוצי MTV העולמיים כשהן מתורגמות לעברית. ודאי תשמחו לדעת שהגעתם ליום שביוויס ובאטהד יתורגמו לשפת הקודש.

המאגר כולל שתים-עשרה תוכניות של The Virgin Diaries, שש תוכניות של Pimp My Ride בגרסה הבינלאומית, אחת-עשרה תוכניות של Barrio 19, שתים-עשרה תוכניות של Yo Mamma, עשר תוכניות של Viva La Bam, תשע תוכניות של ביוויס ובאטהד, שתים-עשרה תוכניות של Cribs, חמש-עשרה תוכניות של Punk’d ועוד שלושה קטעי אנימצייה בעברית במה שנקרא “ערוץ המונית”.

הנה כמה תמונות נבחרות מתוך האתר.

[autoviewer id=”6″ width=”455px” height=”340px”]