גם מנקה וגם רוטט

עקרת בית משועממת ואם לשלושה מארה”ב המציאה צעצוע מין חדש המתחבר לשואב אבק ומסוגל להעניק אורגזמה בתוך 10 שניות. הגאדג’ט, “וורטקס וייבריישנס” בשמו המלא, עובד בצורה פשוטה מאוד: הוא מרכז את זרימת האוויר שיוצא משואב האבק בצורה שהופכת אותו לוויברציות נעימות וחוזרות.

המכשיר החדשני
המכשיר החדשני

הממציאה הדגולה, ג’ואן דרייסדייל, טוענת שהמכשיר יכול להעניק מספר רב של אורגזמות, אחת אחרי השנייה, כשכל אחת מהן אורכת עד דקה. כל זאת מבלי שהמכשיר אפילו נוגע בעור.

ג’ואן, בת ה-49, מספרת שהרעיון צץ במוחה בזמן שניקתה את השטיחים. “ניקיתי את הבית כשלפתע ראיתי שחתיכה של גומי נתקעה בפתח של צינור השואב. שמתי לב לתנודות העדינות שעוברות על הגומי כתוצאה מזרימת האוויר. כשניסיתי להוציא את הגומי, הרגשתי תחושה קלה של גירוי בקצות האצבעות”. באותה תקופה, ג’ואן לא קיימה יחסי מין למעלה מ-15 שנה, למעשה מאז שהתגרשה מבעלה. “בעקבות התסכול המיני שחוויתי, התחלתי לחשוב על פתרונות לחרמנותי. נזכרתי בגומי שהתנועע בקלילות על שואב האבק שלי וניגשתי לחדר העבודה”.


שאיבת חתול. שיהיה.

כעבור מספר שעות, חזרה ג’ואן לשואב האבק כשבידה האבטיפוס הראשון. לדבריה, בפעם הראשונה שניסתה אותו, חוותה אורגזמה תוך 10 שניות. אולי זה קשור לעובדה שאף אחד לא שגל אותה כבר 15 שנה, אבל נתעלם מזה לעת עתה. “לאחר שנרגעתי מהחוויה, הבנתי שיש לי ביד משהו שיכול להביא הנאה לנשים בכל העולם”.

כנראה שהיא צדקה. הצעצוע החדש כבר נהפך לסוג של להיט בבריטניה והוא נמכר ב-35 פאונד (כ-180 ש”ח) ברחבי האינטרנט. לפחות עכשיו אתם יודעים למה כל החדרניות מחייכות.