בתולה בת 106

תגידו מזל טוב לאייזה בלייש שחגגה אמש (ראשון) את יום הולדתה ה-106. כשנשאלה גב’ בלייש בראיון לעיתון הסאן הסקוטי מהו הסוד לאריכות ימים, סיפרה כי “נותרה בחיים בזכות היותה בתולה”. לטענתה, היא מעולם לא התנשקה והיכולת להשאר חזקה וצלולה בגיל כל כך מבוגר ניתנה לה רק בזכות היותה רווקה.

אייזה בלייש, הבתולה בת ה-106 שעדיין מחכה.

בראיון לכתב העיתון סיפרה אחייניתה, שינה קמפבל בת ה-67, כי “אני לא בטוחה אם מישהו ניסה להתחיל איתה אי-פעם אבל בכל מקרה הוא לא הגיע לשום מקום. היא אומרת שמעולם לא חשה בצורך רומנטי וממילא מעולם לא היה לה זמן בשביל גברים. זה מוזר במיוחד בהתחשב בעובדה שהיא ידועה בחיבתה ליין”.

אייזה נולדה ב-1904 ובמשך 106 השנים האחרונות הייתה עסוקה במקהלת הכנסייה, גינון, גולף ואסיפות שבועיות במועדון הפרחים המקומי. היא מעולם לא עזבה את אדינברו ובמשך 35 שנים עבדה בתור מזכירתו הפרטית של יצרן הוויסקי הגדול בעיר.

אחייניתה השובבה הסכימה לנדב עוד קצת פרטים על הבתולה הזקנה: “היא הקיפה את עצמה באנשי הכנסייה ומועדון הפרחים. בשל היותה בתפקיד נחשב בעיר, היא תמיד הייתה עסוקה. אני חושבת שהיא תמיד ראתה את עצמה כסוג של בת אצולה והעובדה שהייתה הבת הבכורה במשפחה של 7 ילדים גרמה לכך שהייתה עסוקה גם בתוך התא המשפחתי המצומצם. האמת שמעולם לא ראיתי אותה עצובה, רוב האנשים פשוט לא מאמינים שהיא בת 106”.

דובר בית האבות בו מתגוררת אייזה סיפר כי הגברת הזמינה כמה חברים טובים שנותרו בחיים והעבירה את יום הולדתה עם עוגה ושמפניה.

כתב אוממו מוסיף כי כבר בשנת 2006 דיווחנו לכם על גוון דורלינג, זקנה הוללת מבריטניה, שהזמינה חשפן ליום הולדתה ה-100. גם דסק הבידור של מערכת אוממו נדחף כדי לציין כי ייתכן שיש משהו נכון בדבריה של אייזה על הכוח שקיים בבתולין – רק בשנה שעברה הכוכבת הגדולה ביוטיוב הייתה הסקוטית המפורסמת בעולם, בתולה בת 47 בשם סוזן בויל.