ברזילאי התמכר להלוויות

הנה אני בא.
למה מי מת?

גבר ברזילאי בשם לואיש סקואריסי הודה כי הצליח להתמכר להלוויות. לואיש בן ה-42, המתגורר בעיר בטיסטיאס שבמרכז ברזיל, השתתף בעשרים השנים האחרונות בכל אחת מההלוויות שהתקיימו בעירו בעלת 54,000 התושבים.הוא אפילו נאלץ להתפטר מעבודתו כדי שיוכל להשתתף בכל אותם אירועים עצובים שנותנים לו את הגרוב.

בראיון לתחנת הטלוויזיה המקומית סיפר הברנש: “מה שהצית בי את השיגעון להלוויות היה מותו של אבי ב-1983. בכל בוקר, הדבר הראשון שאני עושה הוא להדליק את הרדיו כדי לברר אם מישהו חשוב מהאיזור התפגר בזמן שישנתי. אם אין שום דבר מעניין, אני מתקשר לבתי החולים ובתי הלוויות ברחבי המחוז”.

דובר בית הלוויות המקומי, סאו ויסנטה, אמר כי “אף אחד לא מעוניין שהוא יעבור איזשהו סוג של טיפול כדי להפטר מהסטייה הקטנה הזאת. כולם מצפים לראות אותו בהלוויות. אם הוא יפסיק להגיע, הרבה מתים יהיו מאוכזבים. הוא הפך לאגדה עוד בחייו”.

ועכשיו, בשם הגרוב, הנה ההלוויה של אלביס.

וכדי להרים בחזרה את המורל, הנה כמה עובדות משעשעות על המוות:

תוך שלושה ימים מהרגע שאתם מתים, האנזימים, שעד עכשיו עזרו לכם לעכל את המזון, מתחילים לאכול אתכם. תאים מתים הופכים לאוכל בשביל הבקטריות במעיים, מה שמשחרר מספיק גז כדי לנפח את הגוף ולהבליט את העיניים. יאמי.

יש עדיין אנשים מדת הזראטוסטרה שבהודו (דת שאליה השתייך ידידנו פרדי מרקורי) שנוהגים להשאיר את הגופות לטובת הנשרים הרעבים.

המלכה ויקטוריה התעקשה להקבר עם חלוק האמבטיה של בעלה.

במדגסקר יש עדיין משפחות הנוהגות להוציא את עצמות יקירהן מהאדמה ולרקוד איתן בתהלוכה ברחבי הכפר בטקס שנקרא “פאמאדיאנה”. בסיום הטקס נעטפות העצמות בתכריכים והשיירה יוצאת לכיוון מקום הקבורה כדי לקבור מחדש את השאריות. את התכריכים לא קוברים אלא מעניקים לזוג צעיר שזה עתה נישא, כדי שירבו בילדים.

במהלך בניית מסילות הרכבת במצרים, אי שם במאה ה-19, נחשפו כל כך הרבה מומיות שחלקן הפכו לדלק להפעלת רכבות הקיטור.

יש נקמה. הפילוסוף האנגלי פרנסיס בייקון מת ב-1626 מדלקת ריאות אחרי שבילה זמן רב מחוץ לבית בדחיפת שלג לתוך תרנגולת כדי לגלות אם יצליח להקפיא אותה.

בזמן שאנחנו נמצאים בתוך הרחם, חלק מהתאים בגופנו מבצעים התאבדות. אם הגוף לא היה מתוכנת בצורה כזו, כולנו היינו נולדים עם קרום בין האצבעות, כמו שיש לברווזים.

ב-1907 ערך רופא אמריקאי ניסוי בו שקל אדם במהלך גסיסתו. לאחר שהבן-אדם התפגר, מסר הרופא כי גופו של הנפטר איבד 21 גרם ברגע בו הוא מת. מאז נפוצו השמועות ש-21 גרם הם משקלה של נשמה. זה לא. אבל יצא מזה אחלה סרט.

80 אחוזים מהנפטרים בארצות-הברית עושים את זה (את המוות) בבתי-חולים.

בניו-יורק, מספר המתאבדים גדול ממספר הנרצחים.

ברדיו אוממו משודרת התוכנית המצליחה שירים מהקבר, שירים של זמרים שהיו ואינם.

מעריכים שיותר מ-100 מיליארד אנשים הלכו לעולמם מאז שהתחילה האנושות. שיהיה בכיף.