בחור בריטי התחייב ללקק את כל הקתדרלות בבריטניה

לקק אותי חזק, את אומרת
ליקוק קתדרלות בפעולה (צילום: מתוך הבלוג)

לורנס אדמונדס בן ה-26 היה קצת שיכור כשהתערב עם חבריו שיצליח ללקק את כל הקתדרלות בבריטניה. הכל התחיל כשלורנס ישב עם אדם ודן, חבריו בריטים, לעוד ערב משעמם בפאב עד שלאדם היה רעיון – הוא הציע לדן את ההתערבות הבאה: אם יצליח ללקק תוך 18 חודשים את כל הקתדרלות בבריטניה, אדם מתחייב לרוץ ערום ברחבי קתדרלת יורק (מי שבוודאי יביא למעצרו). אם לא יצליח לעמוד בהתחייבות, על דן לבצע את הריצה בעירום.

אחרי שבועיים נפגשו החברים שוב ודן התוודה שהספיק ללקק רק את קתדרלת אקסטר ושהוא לא מעוניין להמשיך בחוויה. אז נכנס ללורנס לתמונה, לקח על עצמו את ההתערבות ואפילו פתח בלוג לתיעוד ההתקדמות.

מאז חלפו 13 חודשים, הבלוג של לורנס זוכה ללא מעט כניסות והרזומה שלו מכיל כבר 42 קתדרלות מלוקקות. בבלוגו סיפר כי לאחרונה גילה עוד 20 קתדרלות בסקוטלנד, ווילס ואירלנד ולכן חבריו הסכימו לתת ארכה של 6 חודשים עד ה-16 בדצמבר 2012.

לורנס מספר כי הוא נחוש לנצח בהתערבות ומקפיד להעלות תמונות מכל פיסת אבן אותה הוא מלקק. לא רק זאת, הבחור גם מוסיף ציונים לגבי הטעם של הקתדרלות: “תראו, טעמתי כמה דברים דוחים בחיי”, כתב בבלוג, “מבשר כרישים רקוב ועד עיניים של כבשה, אבל הטעם המזעזע של קתדרלת וויקפילד לוקח את כולם בהליכה”.

בראיון לעיתון מקומי בעיר יורק, סיפר הבחור המוזר כי “אין לי מושג למה התערבנו דווקא על זה, זה פשוט קרה”. לגבי תוכניותיו בעתיד, אם יזכה, אמר: “כמה מגיבים בבלוג הציעו לארח אותי בסקנדינביה על מנת להמשיך את קריירת הליקוקים גם שם, אבל נראה שבשלב זה אשאר באיזור שמתאים יותר לטעם שלי”.