הסינים: גילינו עיר של לסביות

משרד התיירות השוודי הוצף השבוע בפניות מצד עשרות-אלפי גברים לאחר שהתקשורת הסינית דיווחה בהרחבה על מציאת עיר מיתולוגית בשוודיה שע”פ הדיווחים מאוכלסת בלא פחות מ-25,000 לסביות שנשבעו לנקום בעולם הגברי.

עיתוני סין סקרו השבוע באובססיביות את סיפורה של העיר “צ’אקו פול סיטי”. הסינים ידעו לספר כי העיר נוסדה עוד ב-1820 ביערות העבותים של צפון שוודיה ע”י אלמנה עשירה ושונאת-גברים. במרכז העיר נמצאת טירה מימי הביניים ושתי בלונדיניות מופקדות במשך כל שעות היממה על שערי העיר.

התושבות של Chako Paul City
התושבות של Chako Paul City

“רוב תושבות העיר פנו לתחום הלסבי”, דיווחה השבוע Harbin, סוכנות ידיעות סינית, “מכיוון שלא הצליחו להגיע לסיפוק מיני מגברים. מי שחשה שהיא צריכה גבר בחייה לערב אחד, מחוייבת לקיים את הסטוץ מחוץ לשערי העיר. לאחר מכן היא עוברת תהליך חזרה במהלכו היא מתקלחת ועוברת שיחה אצל האחראיות כדי לוודא שלא תשפיע לרעה על יתר התושבות”.

הסיפור המופלא הציף את דמיונם של מיליוני גברים סינים, שחרשו את מנועי החיפוש במדינה על מנת לחפש כל בדל מידע בדרכם אל העיר המובטחת. גם הדיווחים על “גברים שהגיעו למקום הוכו למוות ע”י המשטרה המקומית” לא הרתיעו את התיירים הפוטנציאלים.

“אין לי מושג מאיפה כל הסיפור הזה התחיל, אבל אני בטוח שהוא לא נכון”, אמר קלאוס ברטילסון, דובר הרשויות המקומיות בשוודיה, לשאלת כתב אוממו. “אם באמת יש שם 25,000 תושבים, הרי שמדובר באחת הערים הגדולות בצפון שוודיה. קשה לי להאמין שמישהי הייתה יכולה לשמור סוד כזה במשך 180 שנה”.

מצד שני, קשה להתווכח עם התוצאות של הפרסום. “באמת שאני לא יודע מי היה יכול להמציא סיפור כזה”, אמר פהר ווילהמסום, עובד משרד התיירות בצפון שוודיה. “מעולם לא שמעתי על משהו שנקרא צ’אקו פול סיטי, אבל אני יכול להבטיח לכם שהתיירות בשוודיה נמצאת בימים אלה במצב מצויין, בעיקר בצפון המדינה”.