ראש העיר בעט בעגבנייה אנושית ושילם 137 אלף ש”ח

עיריית בלפסט נדרשה לשלם סכום של 24,021 ליש”ט (כ-137,000 ש”ח) לאחר שראש העיר בעט בראשה של עגבנייה אנושית.

ראש העיר רגעים לפני התביעה

ג’ים רוג’רס, ראש העיר לשעבר של בלפסט, בעט בראשה של עובדת העירייה לוריין מאלון במהלך תרגיל יחצ”נות שיצא משליטה.

גב’ מאלון, שהייתה מחופשת באותם רגעים לעגבנייה ענקית במטרה לקדם יריד מזון מקומי, סבלה מפריצת דיסק בעקבות מעשיו של ראש העיר.

ראש העיר סיפר לבית המשפט כי במהלך אירוע מקומי מטעם עיריית בלפסט, הוא הוקף לפתע בצלמים שביקשו ממנו לעשות פוזות לטובת המצלמות. לנוכח הדרישות, ניסה ראש העיר לזנק מעל העגבנייה האנושית אך לרוע המזל החליק על הדשא הרטוב והכניס ברכייה לחלקו האחורי של ראשה של גב’ מאלון.

גב’ מאלון תבעה את העירייה ובית המשפט הורה לשלם לעגבנייה המוכה סכום של 137,000 ש”ח פלוס הוצאות טיפול בבתי החולים ופסיכולוגים.

ראש העיר עצמו העדיף שלא להגיב לאחר מתן פסק הדין אך נבירה מוצלחת של אנשי אוממו בארכיונים גילתה כי התראיין לעיתון אירי מקומי כבר בספטמבר 2007, ימים לאחר המקרה.

עוד בילוי שהסתיים רע ביריד מזון מקומי

“אני פשוט הרוס ממה שקרה”, אמר אז, “בגלל הצלמים עשיתי שלוש פעמים סוג של תנועה בה כביכול אני מזנק מעל הגברת ורק בפעם הרביעית קפצתי באמת. כנראה שלוריין חשבה שגם הפעם הזאת תהיה בכאילו ולא התכופפה. בטעות פגעתי בקצה של ראשה ולצערי פצעתי אותה”.

מר רוג’רס אמר שהוא בטוח שהיה מצליח לקפוץ אם לא היה מחליק על הדשא. “אני במצב מצויין ודואג לעצמי. זה פשוט היה מקרה של חוסר מזל”.

דובר עיריית בלפסט אישר לנו כי הסכם אכן הושג בין הצדדים ואף רמז לנו בעדינות שנעזוב אותם בשקט.