להתפשט בשביל בגט

אצן צרפתי עירום ברחובותאלוף קפיצה החליט לרוץ בעירום ביחד עם המקל שלו ברחובות פריז, כל זאת במטרה להשיג חסות למטרותיו הספורטיביות. הבחור פירסם את הוידאו ביוטיוב בצירוף הצעת מכירה ב-eBay, שם הוא מציע את גופו ובגדיו לבעלי עסקים המעוניינים לשים את הלוגו שלהם. נכון לכתיבת שורות אלה, עומד הסכום המוצע על 17,000 יורו, ועדיין יש לכם עוד שבוע וחצי עד לסגירה.


קופץ במוט צרפתי רץ ערום ברחובות פריז

רומיין מסניל, שכבר מחזיק ברקורד של מדליית כסף באליפות האתלטיקה שנערכה באוסקה ב-2007, נהנה בעבר מחסות כלכלית תודות לענקית האופנה נייק. בשנה שעברה הודיעו לו האחראים האמריקאיים שהחוזה שלו עתיד להסתיים והם לא ממש מתכוונים לחדש אותו. “זה לא היה מתוך רוע”, מספר רומיין בבלוגו, “ככל הנראה זה נבע משיקוליים מסחריים ואסטרטגיים לחלוטין”.

במהלך השנה האחרונה, בעקבות התגברות השפעת המשבר הכלכלי, נתקלו אתלטים רבים בקשיים להשגת חסויות ועסקים רבים מסירים את חסויותהם מאתלטים כושלים במטרה לצמצם עלויות.

בוידאו, נראה מסניל רץ עם מקל הקפיצה שלו באתרים תיירותיים ידועים בצרפת, ביניהם גשר האמנויות מעל נהר הסיין וגבעת מונמארטר, היכן שנהגו לערוף את ראשיהם של חוטאים לפני 1800 שנים בקירוב. כדי להמנע מגורל דומה, רץ הבחור כשריבוע שחור מסתיר את איברו האינטימי.

לפחות בעניין הזה, נראה שהאצן הצליח להשיג את מבוקשו. קטע הוידאו מסתובב בשעות האחרונות ברחבי הרשת וכבר הספיק לככב במהדורות החדשות הצרפתיות.