צוות השידור חוקר

מגיש טלוויזיה בריטי “נעקץ” בסכום של כ-4,000 ש”ח אחרי שפירסם את פרטי חשבון הבנק שלו בטור אישי בעיתון.

ים של כסף
ים של כסף

ג’רמי קלרקסון בן ה-47, אישיות ידועה בבריטניה שהתפרסם לאחר שנהיה מגיש התוכנית הפופולרית “Top Gear”, חשף את מספרי חשבון הבנק שלו במסגרת כתבה בעיתון “הסאן” במהלכה ביקר את הפאניקה שאחזה בתקשורת הבריטית לאחר חשיפת סקנדל לגבי העלמותם של שני דיסקים שהכילו פרטים אישיים של 25 מיליון תושבי הממלכה הבריטית. לדבריו, קלרקסון קיווה להוכיח שהסיפור הוא מהומה רבה על לא דבר.

“כל מה שתוכלו לעשות”, כתב המגיש, “הוא להפקיד כסף לחשבון שלי, לא לקחת אותו. לטעמי, מעולם לא היה כל כך הרבה רעש סביב כזה עניין פעוט”. אז זהו, שלא ממש.


ובלי קשר, המשטרה מבקשת את עזרת הציבור במציאת בעלי הסמים

בטור שפירסם השבוע הודה שטעה אחרי שהתברר לו שאחד הקוראים הצליח למשוך 500 ליש”ט (כ-4,000 ש”ח) מחשבונו בטענה שהכסף הולך לצדקה למען חולי סכרת.

“הבוקר פתחתי את תדפיס חשבון הבנק כשלהפתעתי גיליתי שמישהו הצליח למשוך כסף מהחשבון שלי”, כתב השבוע, “הבנק לא יכול למצוא מי זה בגלל חוק הגנת המידע והם גם לא יכולים למנוע מדבר כזה לקרות שוב. טעיתי שפירסמתי את הפרטים האישיים שלי וגם נענשתי על כך. בניגוד למה שכתבתי בפעם הקודמת, לדעתי אנחנו צריכים למצוא את האידיוטים שאיבדו את הדיסקים ולתקוע להם מקלות קוקטייל בעיניים עד שיתחננו לרחמים”.