הבלתי פופולריים 03

הבלתי פופולריים
הבלתי פופולריים

מדי פעם אנו מביאים לכם מקבץ ידיעות שלא נכנסו לכותרות הראשיות באוממו. הנה המקבץ השלישי בסדרה.

האנובר, גרמניה: כריסטיאנוס קאקלמאניס, יווני בן 38 שדווח כנעדר ביוון, הסתובב בשדה תעופה קטן בהאנובר, גרמניה, במשך שבעה ימים, עד שסוכנת נסיעות הבחינה בו והתקשרה למשטרה.


אישה במדרגות נעה בשדה התעופה

גורמים בשדה התעופה צלצלו למשפחתו של חקיין-טום-הנקס היווני ושלחו אותו חזרה לאתונה. מייד אחר-כך נפתחה חקירה כדי לבדוק איך לעזאזל נוסע יכול להיות באיבוד שבוע שלם בתוך שדה התעופה.

סוכנת הנסיעות סבין ברגר שאיתרה את האיש מסרה לכתבנו: “ראיתי אותו כמה פעמים ובהתחלה פשוט חשבתי שהוא טס וחוזר כל הזמן, אבל אחרי כמה ימים הבנתי שמשהו לא בסדר והודעתי לרשויות ליתר ביטחון. לא האמנתי כשגיליתי מה קרה לו. אני שמחה שהדביל הצליח להגיע הביתה”.


סלבונסקי, קרואטיה: האקרים בקרואטיה פרצו למחשבי משרד התיירות המקומי והעלו סרטי פורנו על מסך המידע הענקי במרכז העיר.

מסכי מידע לא אמינים
מסכי מידע לא אמינים

כעבור מספר שעות הצליחו הגורמים הרשמיים לסגור את הלינק, אבל רק אחרי שקהל חרמנים שמח התאסף סביב המסך, שלרוב מציג טיפים למבקרים בעיר. דובר המשטרה אישר כי אנשיו הזעיקו מומחי מחשבים שיעזרו לאתר את הפורצים.

סגנית ראש העיר זליקה קריסטוף שמחה קצת פחות: “אנו מתייחסים למקרה בחומרה רבה כי עבדנו קשה לבנות לעיר תדמית בקרב תיירים, שאנחנו לא רוצים לקלקל. מקרה זה זעזע אנשים רבים וגרם למבקרים שלנו למבוכה. כנראה שזה אומר שעלינו לשפר את אבטחת המחשבים שלנו.”

כתב אוממו מוסר כי מאז האירוע דווקא ניכרת עלייה במספר התיירים בעיר, וכי רבים מהם מתאספים מדי ערב בציפיה סביב המסך.

מונכנגלאדבאך, גרמניה: אשה שדיווחה על פריצה נאלצה להתנצל לאחר שבתה הודתה שעשתה את הבלגן כשחיפשה את הביקיני שלה. האם, שהעניקה חינוך קלוקל, התקשרה למשטרה ודיווחה שביתה נשדד על-ידי פורצים.

עץ ביקיני
עץ ביקיני

הבת, סילביה ריגלר, 16, הופיעה בזמן שהשוטרים ניסו להבין איך הפורצים נכנסו לדירה הנעולה, וסיפרה לאמה שלא היה לה זמן לסדר אחרי שחיפשה, ומצאה, את בגד הים שלה.

דובר המשטרה מסר לכתבנו: “זה נראה כמו פריצה קלאסית כשהגענו – כלים שבורים, מגירות שפוכות על הרצפה ורהיטים הפוכים. היה תוהו ובוהו, אבל לא היה סימן לפריצה בכוח.”

הנערה הנבוכה מסרה: “אמא תמיד מנג’סת לי על הבלגן שאני עושה ואני מודה שאני לא כל-כך מסודרת. אבל אני ממש לא חושבת שעשיתי כזה בלגן.”

גאורגסמרינהוטה, גרמניה: ילד בן שבע יצא למסע פשע במרכז קניות בגרמניה, והשתמש בקארט כמכונית מילוט. בתחילה גנב הבנדיט הצעיר קארט עם מנוע 500 סמ”ק שהייתה שייכת לאביו של חברו, והחל לנהוג בפראות ברחבי הקניון בעיירה הקטנה בצפון-מערב גרמניה. לאחר מכן יצא השובב למסע גניבות מחנויות במשך שלוש שעות, במהלכו העמיס את המכונית הקטנה בצעצועים, עד שאחד הקורבנות התקשר למשטרה.

“זה מדהים שהוא הצליח לא להיתפס כל-כך הרבה זמן. אולי הוא כל-כך קטן שלא ראו אותו במצלמות האבטחה”, מסר עובר אורח.


אבא לא משהו.

ולסיכום, במילווקי, ארה”ב: מפעיל משאית זבל דחס בטעות נער בן 14. הנער נרדם בתוך ארגז קרטון שנועד למחזור בזמן שהתחבא בחדר הזבל של פנימייה לטיפול בצעירים בעייתים. לטענת הבחור, הוא החליט להתחבא שם לאחר שנודע לו שאמו בדרך לאסוף אותו בחזרה לביתם.

ככל הנראה בילה הנער כארבע שעות בתוך המשאית, לאחר ששרד מספר היפוכים ומתיחות מהמתקן המכני שביום רגיל דוחס טונות של אשפה. הבחור התגלה רק כאשר נשפך במתקן המיחזור ביחד עם כל שאר הדברים שהקיפו אותו.

המפעילים במקום, שמצאו את הנער כשהוא בהכרה חלקית, הבהילו אותו לבית החולים הקרוב. דובר המשטרה מסר כי “העובדה שהוא בחיים היא לא פחות מנס”. השבוע שוחרר הנער בחזרה למשפחתו.

זאת לא הפעם הראשונה בה אנו מדווחים על מקרה דומה. בעבר דיווחנו על שיכור שהתעורר בבוקר כשהוא בתוך משאית זבל, שניות לפני שנמחץ.

עד כאן להפעם. אם אהבתם, תוכלו לקרוא גם את המקבץ הראשון, המבזק השני וגם את מבזק הוידאו שלנו.