לחבק דוב דרוס

לקראת הכריסטמס, החליטה קבוצת מעצבי צעצועים מאנגליה לצאת בסדרה חדשה של בובות, הפעם בכיוון קצת יותר מקברי. הבובות יעוצבו בדמות חיות דרוסות, ויכללו איברים מרוסקים מפרווה וסימני חריקת בלמים.

טוויץ' הדביבון. איזה ילד לא רוצה חיה דרוסה?
טוויץ' הדביבון. איזה ילד לא רוצה חיה דרוסה?

הראשון לצאת בסדרה הוא “טוויץ’ הדביבון”, שמגיע בחבילה הכוללת שק גופות משלו. לטוויץ’ אף מוצמד תג זיהוי המגלה ש”נדרס ביום חמישי שעבר ע”י משאית חלב בלונדון”.

כל בובה מצויידת בשני רוכסנים מהצד הקדמי והאחורי, המעניקים לילד ובעליו את האפשרות להוציא ולהכניס את איבריה הפנימיים של החיה. בנוסף, את צידה האחורי של הבובה מעטרים סימני חריקת בלמים, המוסיפים נופך ריאליסטי לעניין הפרוותי.

היוצרים, קומפוסט קומיוניקיישן, מכנים את עצמם בתור כיוצרי “טרור צעצועים”, או כמו שכתוב באתרם: “אנחנו מועכים, שורפים, מכים באלות וגורמים לחבלות. אבל אנחנו גם משוגעי צעצועים בדיוק כמוך. אנחנו אוהבים צעצועים”.

הבכיר שבחבורה, אדם ארבר בן ה-33 מלונדון, סיפר לכתב אוממו: “הפעם הראשונה שחשבתי על הרעיון הייתה כשהסתכלתי על הכלב של חמותי, שהוא די מכוער, וחשבתי לעצמי שהוא יכול להיות צעצוע נהדר. חבר שלי בדיוק הראה לי כמה תמונות של חיות דרוסות שהוא צילם באותו זמן ונראה לנו די טבעי לשלב את שני הרעיונות”.

מר ארבר אמר כי לדעתו “הצעצועים, שעולים כ-200 ש”ח ליחידה, יתאימו לאנשים עם חוש הומור וכאלה שלא מתעצבנים בקלות”. ע”פ התיכנון, הבאים בתור להופיע בתור בובות דרוסות הן דמויותהם של “גריינד הארנב”, “ספלודג’ הקיפוד” ו-“פופ הסמור”.

את הצעצועים ניתן להשיג כבר מהיום בחנויות המורשות באנגליה והחל מאמצע דצמבר באתר החברה.