למכירה: בתולין יד ראשונה

לוס אנג’לס, ארה”ב – אמריקאית בת 22 מציעה למכירה פומבית את בתוליה במטרה לשלם עבור לימודי הקולג’. סיפור המכירה הפומבית, שהתפרסם השבוע בהרחבה בתקשורת האמריקאית, הצית דיון ברחבי האינטרנט בנוגע לסקס ומוסריות.

נטלי דילן, זונה עם מטרה
נטלי דילן, זונה עם מטרה

הסטודנטית מסאן-דיאגו, קליפורניה, שמשתמשת בשם הבדוי נטלי דילן מ”סיבות בטחוניות”, אמרה כי היא “לא רואה כל דילמה מוסרית בהחלטתה” וכי היא “מעניקה לה כוח”. קהילת הבלוגרים נחצתה בדעתה כאשר חלק צידדו בה ואילו לא מעטים חשדו בכוונותיה האמיתיות.

“אני לא חושבת שלהציע למכירה פומבית את בתוליי יפתור את כל הבעיות שלי”, סיפרה דילן לתוכנית הבידור הפופולרית The Insider ביום רביעי, “אבל זה כן יביא לי עצמאות כלכלית. אני מוכנה לשערוריה ומודעת לכך שזה יגיע עם הפרסום, אבל אני מוכנה לעשות את זה. אנחנו חיים היום בחברה קפיטליסטית, אז למה לא לכלכל את בתוליי?”.


כתבה מתוך CNN על הסיפור

דילן סיימה השנה את לימודי התואר הראשון בלימודי מגדר וכעת מתכוונת להתחיל את התואר השני בלימודי נישואים ותרפיה משפחתית (סוג של לימודים שכנראה רק האמריקאים יכולים להמציא). בראיון טלפוני עם כתב חדשות אוממו הוסיפה דילן כי היא “מקווה להשיג לא פחות ממיליון דולר במכירה הפומבית”.

לאחר שאתר eBay ביטל את המכירה, הועברה האטרקציה לבית הזונות “מונלייט באני ראנץ'” שבמרכז נוואדה, מדינה שידועה בהליכי הנישואין והגירושים המהירים, ההימורים החוקיים ובתי הזונות השוקקים. גם המיקום עצמו לא נבחר באופן שרירותי, אחותה של דילן כבר עובדת בבית הזונות. גם היא, כמובן, במטרה לשלם עבור לימודיה הגבוהים.

באחד מעשרות הראיונות שהעניקה האישה לתקשורת, היא הודתה כי אימה, מורה בכיתות ד’, לא מרוצה מהחלטתה. גם רבים מהבלוגרים ברחבי האינטרנט לא ממש בעדה.

להתראות בתולים, שלום אהבה
להתראות בתולים, שלום אהבה

“אולי זה רק הצד השמרני שבי שיוצא החוצה, אבל זה נראה לי נוראי”, כתב אחד הבלוגרים, מייק, סטודנט מניו ג’רזי. “אין מילה אחרת לתאר את זה חוץ מזנות. אני חייב להגיד שאני עצוב לגבי העתיד של החברה בה אנחנו חיים”. בלוגר אחר בשם “Ent Lawyer” כתב כי “מה שמגעיל אותי בכל הסיפור הזה היא עצם העובדה שהיא מקדמת את העניין באגרסיביות. פחות מטריד אותי העניין שגבר ישלם עבור סקס איתה לעומת העובדה שהיא מנסה להשיג 15 דקות של תהילה והשתתפות אפשרית בתוכנית ריאליטי”.

אחד התומכים הנלהבים של הרעיון הוא, באופן מאוד לא מפתיע, דניס הוף, הבעלים של בית הזונות. “אני חושב שזה רעיון גאוני”, אמר לכתבים, “למה לאבד את בתולייך עם סתם בחור במושב האחורי של איזה טויוטה בזמן שאפשר לעשות עם זה כסף למימון הלימודים?”.