הפטמות המושלגות של חודש מאי

מדריכי סקי אוסטריים הסכימו להיענות לדרישות תלמידיהם והוציאו לוח שנה בו הם מככבים עירומים על רקע שלל נופים מושלגים.

24 מדריכים ומדריכות הגיעו לסט הצילומים, שם התבקשו להתפשט ולהתערטל מול עין המצלמה בגובה 6,000 רגל. בכל לוח שנה מופיעים תמונותיהם של כל 24 הערומים והערומות וכל קונה יוכל לבחור אם ירצה או תרצה להציג את 12 הגברים או 12 הנשים בכל חודש וחודש.

ציצי בשלג
ציצי בשלג

דובר החברה המוציאה לאור את לוח השנה סיפר כי הרעיון הגיע מתלמיד בריטי שיכור שניסה לשכנע קבוצה של מדריכי סקי וסנובורד להפטר מכל הבגדים באמצע השלג. עוד הוסיף הדובר כי ידוע להם כי יותר מ-70% מהנרשמים לשיעורים עושים זאת מתוך כוונה להתחיל עם המדריכים או המדריכות. “אחרי שעיכלנו את העובדה הזאת”, אמר, “הבנו שאנחנו חייבים לתת להם מה שהם רוצים”.

בולבול בשלג
בולבול בשלג

מדריכת הסנובורד הלנה שטרומברג בת ה-28, הידועה בכינוי “קיקי”, אמרה ששמחה להיות דוגמנית. “מעולם לא חשבתי שזה יהיה כל כך כיף”, אמרה הבלונדינית החטובה. מפיק הלוח ג’רארד לוסיאן הודה שחשב בתחילת הדרך כי לעולם לא ישיג את 24 הפינים והפותות הנחוצים. בריאיון לתוכנית הבוקר של רדיו אוממו, אמר ג’רארד: “בסופו של דבר נרשמו המון אנשים, וכולם היו כל כך נדיבים ומלאי רצון לעזור. היה מאוד קשה לבחור את ה-24 שזכו להופיע בלוח. באמת חבל שיש רק 12 חודשים בשנה”.