האח שחופר לי במחשבות

סטפן וטיילור דלפ בילו כל רגע מחייהם ביחד אבל אף אחד מהם מעולם לא ראה את פניו של השני. התאומים בני ה-19 מדרום ג’רזי הם מקרה נדיר במיוחד של תאומים זהים שנולדו מחוברים בראשם כשפנים של אחד פונות קדימה והפנים של השני פונות לאחור.

להקת האחים המחוברים

מאז נולדו בפנסילבניה, הוסתרו האחים, שסובלים מאוטיזם, מעינה של התקשורת, אבל כעת הם נחשפים לראשונה.

טים וננסי דלפ היו נשואים במשך 4 שנים כאשר בבדיקת אולטראסאונד שגרתית בשבוע ה-14 התגלה שלא מדובר בלידה רגילה. הרופאים סיפרו לזוג כי השניים חולקים מבנה פנים משותף וכי ישנו 95 אחוז סיכוי שהתאומים לא ישרדו את הלידה ולכן עליהם לשקול הפלה.

“אני לא יכולה להרוג זבוב”, סיפרה גברת דלפ, “ובטח שלא לעשות הפלה. אם התינוקות שלי ימותו, זה יהיה בידיים שלי. אבל ברגע שהם נולדו, התאהבתי בהם מיד”, אמרה האם המאושרת שבמשך היום עוסקת בהוראה בבית ספר יסודי.

במהלך שלוש שנות חייהם הראשונות של סטפן וטיילור, חשבו הרופאים כי יוכלו להפריד ביניהם אבל בסופו של דבר החליטו שמדובר בהליך מסוכן מדי. השניים היו צריכים להתרגל לחיים משותפים מהשניה הראשונה. כאשר אחד צועד קדימה, השני הולך אחורה. אם הם מדברים עם מישהו, הם צריכים להסתובב מדי פעם, כדי שגם האח השני לא יפספס את המתרחש, וכמובן שגם בבית יש צורך בשתי טלוויזיות, כדי ששניהם יצפו באותה תוכנית באותו זמן.

צפו בגלריית תמונות קצרה מחייהם ההזויים של התאומים המחוברים. המשך הכתבה וכתבת וידאו על השניים מחכים לכם בצד השני.
[autoviewer id=”19″ width=”596px” height=”481px”]

לדבריהם, השניים למדו להיות אחים וחברים הכי טובים, ללכת לבית הספר, לנגן בכינור ולקבל את החיים כמו שהם. “לא הייתי רוצה שום דבר אחר”, אומר סטפן, “טיילר הוא החבר הכי טוב שלי”. “הדבר הכי טוב בזה שיש לי אח מחובר”, הוסיף טיילור, “הוא שתמיד יש לי מישהו לדבר איתו.

בראיון למגזין “פילדלפיה אינקווייר” שחשף את השניים, גילה סטפן כי הוא מאוהב בזמרת קאנטרי בת 18 בשם ג’נט מק’ארדי בעוד טיילר מעדיף את זמר הפולק סטיב פורברט, מה שאולי עתיד להוביל לבעיה ברגע שיצאו לדייטים על בני המין החביבים עליהם.

השניים מבלים את רוב זמנם בבי”ס לבעלי צרכים מיוחדים, אבל במשך הבוקר הם נמצאים בבי”ס רגיל לחלוטין. לאחרונה כיכבו השניים בקטע שנוי במחלוקת בפסטיבל האביב השנתי, עת ניגנו שניהם יחדיו בכינור, מיומנות אותה הם רוכשים כבר למעלה מ-11 שנה.

אחד מכל 2.5 מיליון זוגות תאומים סיאמיים נולד עם המום “קארניופאגוס” במהלכו נוצר חיבור בגולגולת בין שני העוברים.

בארה”ב כבר קיים זוג מפורסם אחד של תאומות סיאמיות – לורי ורבה (Reba) שאפל, כיום בנות 49. גם אימן של השתיים החליטה שלא להפריד אותן ורבה מוכרת כיום בתור זמרת קאנטרי שמופיעה תחת השם ג’ורג’. לצערה של אחותה, היא חייבת להצטרף לכל הופעה.