אוהדי רוסיה התבקשו לשתות וויסקי

אוהדי כדורגל רוסיים התבקשו לשתות כמויות של וויסקי במסעם הקרוב למשחק מוקדמות הגביע העולמי, שייערך בחודש הבא בווילס. יו”ר האוהדים ברוסיה המליץ לאוהדים להוריד שוטים של אלכוהול “במטרה למנוע הידבקות אפשרית בשפעת החזירים”.

תרגילי וויסקי
תרגילי וויסקי

“המלצנו לאוהדים שלנו לשתות המון וויסקי בתור תרופת מנע להתפשטות שפעת החזירים”, סיפר היו”ר, אלכסנדר שפרייגין, לסוכנות הידיעות רויטרס. “לפי דעתנו”, הוסיף, “הוויסקי יכול לרפא כל סימפטום אפשרי של המחלה”.

בעקבות בהלת החזירים העולמית, הוציא לאחרונה משרד הבריאות הרוסי אזהרה לציבור בנוגע לטיולים לאיזור בריטניה. מאות אוהדים צפויים להגיע ב-9 בספטמבר לעיר קרדיף בווילס, שם ייערך המשחק המדובר. “הרשויות אומרות שהוירוס מאוד מסוכן אבל בתור אוהד, אין דבר שיותר חשוב מלהיות לצד הקבוצה ברגעים המכריעים”, אמר אלכנסדר, שחבר גם בוועד הארצי של איגוד הכדורגל, ונוהג לפקוד את הפאבים האפלוליים של מוסקבה בין ישיבה לישיבה. “האוהדים הרוסיים לא מפחדים מאף אחד או משום דבר. הוירוס הקטן הזה לא יעמוד בדרכנו הארוכה מערבה”.

דובר איגוד הכדורגל מסר כי “למרות אזהרות משרד הבריאות, החלטנו לאפשר לאוהדים לנסוע ללא הגבלה לאיזור בריטניה. אנחנו לא רוצים שהקבוצה שלנו תהיה שם לבד”.

רוסיה נמצאת כרגע במקום השני בבית מספר 4. גרמניה היא זאת שמובילה את הטבלה עם 16 נקודות, נקודה אחת בלבד מעל רוסיה. נבחרת ווילס נמצאת במקום הרביעי עם 9 נק’ בלבד, כשהרבה תקוות תלויות במשחק הביתי הקרוב. חבל שהיא לא זוכרת איך הגיעה לשם אחרי אתמול בלילה.